• Windmills MSE 1 BASKETBALL vrijdag

  • Windmills MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 13:45Windmills MSE 1 - BC APOLLO Amsterdam MSE 5Sporthal Zaanstad-Zuid
    12 feb. 18:45HBC MSE 1 - Windmills MSE 1De Draai
    19 feb. 13:45Windmills MSE 1 - The Challengers MSE 1Sporthal Zaanstad-Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.Landslake Lions MSE 2 - Windmills MSE 167 - 87
    15 jan.Windmills MSE 1 - BV Amsterdam MSE 576 - 48
  • Poulestanden Windmills MSE 1 ( 2e Klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Windmills MSE 113120199878021824
    2BV Aalsmeer MSE 113100385768816920
    3Onze Gezellen MSE 21190279561717818
    4BC Schrobbelaar MSE 1117047126149814
    5Landslake Lions MSE 213607781915-13412
    6The Challengers MSE 1136078408291112
    7BV Amsterdam MSE 5115066326221010
    8BV Early Bird MSE 112507736785-4910
    9U.S. MSE 313508717790-7310
    10Alkm.Guardians MSE 113409691843-1528
    11HBC MSE 1133010753928-1756
    12BC APOLLO Amsterdam MSE 5122010684785-1014
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abozyid, KariemTeamspelerforward
    Alkema, VincentTeamspelercenter
    Althaus, RajivTeamspeler
    Debesai, SamiTeamspelerguard
    Delgado, CarlosTeamspelercenter
    Frimpong, BenTeamspelerguard
    Graca, Luis Avelino daTeamspelerforward
    Ince, OkanTeamspelerforward
    Jong Boers, Dimitri deTeamspelerguard
    Kate, Umesh tenTeamspeler
    Kizil, MohammedTeamspelercenter
    Riley, ElroyTeamspelercenter
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Windmills MSE 1

    VS

    BC APOLLO Amsterdam MSE 5

    05 februari 202313:45 uur
    Sporthal Zaanstad-Zuid Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Windmills MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    76,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    60,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,85

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd