• Windmills MSE 1 BASKETBALL vrijdag

  • Windmills MSE 1 *

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Abozyid, KariemTechnische stafCoach
    Ince, OkanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 feb. 21:00Windmills MSE 1 * - BV Hoofddorp MSE 2Sporthal Zaanstad-Zuid
    2 mrt. 17:00Flashing Heiloo MSE 1 - Windmills MSE 1 *Het Vennewater
    10 mrt. 13:45Windmills MSE 1 * - D.E.D. MSE 1Sporthal Zaanstad-Zuid
    16 mrt. 20:00De Hoppers MSE 1 - Windmills MSE 1 *Vredehof
    22 mrt. 21:15Windmills MSE 1 * - Almere Pioneers MSE 2Sporthal Zaanstad-Zuid
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Windmills MSE 1 * ( 3e divisie MSE 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MBCA A'veen MSE 2161303114997817126
    2Flashing Heiloo MSE 1141103108490717722
    3De Hoppers MSE 1141103108087520522
    4Almere Pioneers MSE 2161006104610083820
    5BV Amsterdam MSE 31590699789210518
    6Racing Beverwijk MSE 215807969981-1216
    7D.E.D. MSE 116808105810193916
    8BV Orca's MSE 116808107493813616
    9U.S. MSE 2157089909068414
    10Windmills MSE 1 *1550108841046-1628
    11BC APOLLO Amsterdam MSE 31610157461268-5222
    12BV Hoofddorp MSE 2140014729988-2590
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abozyid, KariemTeamspeler
    Althaus, RajivTeamspeler
    Delgado, CarlosTeamspeler
    Frimpong, BenTeamspeler
    Graca, Luis Avelino daTeamspeler
    Ince, OkanTeamspeler
    Jong Boers, Dimitri deTeamspeler
    Riley, ElroyTeamspeler
    Risitano, DarioTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Windmills MSE 1 *

    VS

    BV Hoofddorp MSE 2

    28 februari 202421:00 uur
    Sporthal Zaanstad-Zuid Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Windmills MSE 1 *

    Mannen Senioren Afdeling

    58,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    69,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,53

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd