• Windmills M16 2 BASKETBALL

  • Windmills M16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Althaus, RajivTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Windmills M16-2 ( 5e divisie M16 5D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JBC/Noorderhaven M16-111100177934743220
    2MBCA A'veen M16-611100177339238120
    3Racing Beverwijk M16-1119025074159218
    4BC APOLLO Amsterdam M16-51180360046413616
    5De Hoppers M16-2117045765591714
    6Northside Ballers Amsterdam M16-3116055895315812
    7Mapleleaves M16-211506538585-4710
    8HBC M16-211308432598-1666
    9Break Out '88 M16-111308431624-1936
    10Alkm.Guardians M16-211308310612-3026
    11Windmills M16-211209461620-1594
    12BV Hoofddorp M16-4110011421670-2490

    Poulestanden Windmills M16-2 ( 5e divisie M16 5D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Harlemlakers M16-21090171419352118
    2Hillegom'85 M16-11080257527530016
    3The Lions M16-1107034864206614
    4BV Hoofddorp M16-410406386526-1408
    5Windmills M16-210208380521-1414
    6Mapleleaves M16-3100010146752-6060
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cosgun, KeremTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Windmills M16-2

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    38,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    52,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd