• Windmills M16 1 BASKETBALL

  • Windmills M16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Spackler, MarcoTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Windmills M16-1 ( 3e divisie M16 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Musketiers M16-1990077038538518
    2BC APOLLO Amsterdam M16-31080259542616916
    3MBCA A'veen M16-41080275547228316
    4BV Hoofddorp M16-21060467550716812
    5Onze Gezellen M16-11060470459710712
    6The Sea Devils M16-19504459494-3510
    7BV Early Bird M16-110505503560-5710
    8Windmills M16-110307398541-1436
    9BV Amsterdam M16-210208483637-1544
    10HBC M16-110208374602-2284
    11The Challengers M16-1100010253748-495-4

    Poulestanden Windmills M16-1 ( 4e divisie M16 4D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Windmills M16-11080269740629116
    2BV Hoofddorp M16-3107034494014814
    3Hot Pepper Heat M16-21070362344218114
    4Volendam M16-1106044984356312
    5VBC Akrides M16-210109370585-2152
    6MBCA A'veen M16-610109370738-3682
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Benyaich, SaadTeamspeler
    Carpentier, Nordin DeTeamspeler
    Kumar, DeepankarTeamspeler
    Leeuwerk, Milo deTeamspeler
    Meulenkamp, NijsTeamspeler
    Spackler, DanielTeamspeler
    Uygun, SemaTeamspeler
    Voss, ConnorTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Windmills M16-1

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    69,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    40,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd