juryschema

3/3/2019 15:45   Windmills M16 1 AMVJ-Amsterdam M16 1 Roman de Groot Jonah Harmas Jeremy van den heuvel Atinc Oksal
3/3/2019 15:45 Windmills M16 2 Volendam M16 2 Chaim Vesseur Sem Thurnim Gregor Verhoef x
3/3/2019 14:00 Windmills M18 1 Monks M18 1 (VR) Jeroen Delvenzio Yael Robin
3/3/2019 14:00 Windmills X14 1 (VR) MBCA Amstelveen X14 5 Nelson Dachiel ouder verzorger
3/8/2019 21:15 Windmills MSE 2 BV Spaarndam MSE 1 Joey Sami Luis Okan
3/8/2019 19:30 Windmills MSE 1 D.E.D. MSE 3 Patrick Marco s. Roos Marlijn
3/8/2019 19:30 Windmills MSE 5 BV Enkhuizen MSE 2 Steven Marco r. Jackie Maxime
3/8/2019 19:30 Windmills MSE 4 BV Aalsmeer MSE 2 Martin Gert-Jan Ridge Faruk
3/8/2019 21:15 Windmills VSE 1 The Sea Devils VSE 2 Mohammed Joël Daniel Erwin
3/10/2019 15:45 Windmills M20 1 BC APOLLO Amsterdam M20 3 Augusto Joris Melek sjoerd
3/10/2019 15:45 Windmills M20 2 Onze Gezellen M20 2 Femke Donnie Amancio Bas
3/10/2019 15:45 Windmills M18 1 Break Out ’88 M18 1 (VR) x x x x
3/10/2019 14:00 Windmills M18 2 Mapleleaves M18 3 Vidur Pravin Davey Daan
3/10/2019 14:00 Windmills X14 1 (VR) D.W.V. X14 2 (VR) Robin Ray ouder verzorger
ouder verzorger
3/10/2019 14:00 Windmills X12 1 HBC X12 2 (VR) Chaim Gregor ouder verzorger
ouder verzorger
3/22/2019 19:30 Windmills MSE 1 U.S. MSE 3
3/22/2019 19:30 Windmills MSE 5 K.T.C. MSE 4 Denzel Karim Dimitiri Okan
3/22/2019 19:30 Windmills MSE 4 K.T.C. MSE 3 Rachel Airana Roos Marlijn
3/22/2019 21:15 Windmills MSE 2 K.T.C. MSE 1 Tim Leander Matthijs Laurens
3/22/2019 21:15 Windmills VSE 1 De Hoppers VSE 1 Alladin Dajo Steffan Luis
3/24/2019 15:45 Windmills M20 2 BV Early Bird M22 1 x x x x
3/24/2019 15:45 Windmills M18 2 The Lions M18 1 x x x x
3/24/2019 15:45 Windmills M16 1 Harlemlakers M16 2 x x x x
3/24/2019 14:00 Windmills X14 1 (VR) BV Hoofddorp X14 2 x x ouder verzorger
ouder verzorger
3/31/2019 16:00 Windmills VSE 1 BV Amsterdam VSE 3 umesh leroy sem gregor
3/31/2019 15:45 Windmills M20 1 Volendam M22 1 marlijn jackie
3/31/2019 15:45 Windmills M18 1 BC Triple Threat M18 3 maxime rachel roos ariana
4/5/2019 19:30 Windmills MSE 1 BC Schrobbelaar MSE 2 Myron Ouassim Youri Demy
4/5/2019 21:15 Windmills MSE 2 De Hoppers MSE 2 Michiel Maurice Dimitiri Joël
4/5/2019 21:15 Windmills MSE 4 Onze Gezellen MSE 4 Karim Mohammed Sami Denzell
4/7/2019 15:45 Windmills M18 2 Rebound ’84 M18 1 Stefan Bronchard Hidde Dam Daniel Klijn x
4/7/2019 15:45 Windmills M16 2 Derba M16 1 Kasper veldhuis Leander Veldhuis Steven Blom
Tom Eshuijs
4/7/2019 15:45 Windmills M16 1 BC APOLLO Amsterdam M16 4 Erwin Schaap Tim Uitslager Matthijs Schoonhoven
Laurens Schoonhoven
4/7/2019 14:00 Windmills X14 1 (VR) VBC Akrides X14 2 Joris Daniel ouder verozrger
ouder verzorger
4/7/2019 14:00 Windmills X12 1 BV Amsterdam X12 2 Femke Delvenzio ouder verozrger
ouder verzorger
4/6/2019 14:00 Windmills MSE 5 BC APOLLO Amsterdam MSE 6 Bas Mikail Morris Nazar